Vítejte u Prague Companies, máme přes 10 let zkušeností v oboru.

09:00 – 19:00

Pondělí - Pátek

Křižovnická 86/6,

Praha 1, 110 00

+420 773 07 07 33

Naše služby

Zakládání společností

Vaší novou společnost můžete mít k dispozici do 10 pracovních dnů od dodání veškeré potřebné dokumentace. Naše služby zakládání společností zahrnují v ceně kromě vyřízení jednotlivých kroků i zastupování před městským soudem a úřady, notářské poplatky i registrace k dani z příjmu právnických osob. Založíme Vám bankovní účet (korunový, eurový, dolarový) zdarma v tuzemské bance bez nutnosti asistence tlumočníka, založení dalšího účtu je pak za poplatek.

Prodej ready-made společností

Nemáte-li čas čekat na založení nové společnosti, je pro Vás ideálním řešením zakoupit si již zavedenou společnost. V porovnání se založením nové obchodní společnosti je to způsob levnější, časově méně náročný a finančně ohleduplnější z důvodu toho, že nemusíte mít svůj základní kapitál blokovaný na speciálním bankovním účtu.

Virtuální kanceláře v Praze

Společně s koupí ready-made společnosti Vám za výhodnou cenu nabídneme i pronájem virtuální kanceláře, díky čemuž budete mít za rozumnou cenu přístup k moderním a kvalitně vybaveným kancelářím.

Virtuální sídlo v Praze

Založíte-li Vaší novou obchodní společnost s námi, můžeme Vám nabídnout i prestižní sídlo společnosti na adrese Křižovnická 86/6, Praha 1, 110 00, která se nachází hned vedle Karlova mostu.

Správa společností a asistence

Našim klientům nabízíme daňový, legální a účetní servis, na základě čehož získají konkurenční výhodu. Zatímco Vy se budete zabývat tím hlavním, co Váš podnik vyžaduje, Vaše konkurence bude ztrácet s těmito byrokratickými povinnostmi, se kterými Vám my pomůžeme.

Daňový servis

Česká daňová legislativa může být nepřehledná a krkolomná. Ať už jste zahraniční klient s organizační složkou zahraniční společnosti nebo klient s tuzemskou společností s ručením omezeným, pomůžeme Vám s daňovým přiznáním k dani z příjmu právnických osob nebo k dani z přidané hodnoty. Při komunikaci s úřady Vás zastoupíme a vyřešíme jakékoliv potíže, které se při jednání vyskytnou.

Účetní servis

Nevyznáte se v pracovním právu? Nebo respektive vyznali jste se v pracovním právu, ale nová legislativa občanského zákoníku je Vám neznámá a Vy nemáte čas si osvojovat tyto nové vědomosti? Nevadí. Vyřešíme za Vás přípravu regulérních pracovních smluv od dohody o provedení práce až po pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr.

Právní servis

Vázne komunikace mezi Vámi a státní správou? Není Vám jasné vyrozumění, které jste právě rozbalili z obálky, a bojíte se podniknout další kroky, abyste nechybovali? V takových situacích jsou tu naše služby právního servisu.

Top