Hovoříme-li o nás, Prague Companies, je potřeba zmínit, že jsme nově vzniklá společnost, kterou však vedou zkušení specialisté s několikaletými zkušenostmi v oblasti zakládání společností, prodeji ready-made společností a správou veškerých záležitostí okolo právnických osob v České republice. Naše služby zahrnují kompletní servis, pomocí něhož Vás provedeme od začátku až do konce procesem založení společnosti. Díky nám se tak vyhnete zbytečné byrokracii, se kterou se setkává každý, kdo chce začít podnikat skrze s.r.o. či a.s. v České republice.

Zakládání obchodních společností (s.r.o., a.s.)

Pomůžeme Vám vyhnout se byrokratickým procesům při zakládání obchodních společností. Naše služby zahrnují odbornou konzultaci, na základě které zjistíme Vaše konkretní požadavky, jež nám pomohou při výběru Vašeho ideálního typu společnosti. Vyhotovíme pro Vás všechny nutné dokumenty a zrevidujeme je s právníky, zajistíme notářský zápis, zápis do obchodního rejstříku a veškeré potřebné výpisy jako výpis z rejstříku trestů nebo z katastru nemovitostí. Umožníme Vám vznik společnosti, kde majitel i jednatel bude v jediné osobě. Byrokracii se vyhnete i v místních bankách, kdy za Vás založíme bankovní účet zdarma, druhý účet za poplatek. Pokud budete chtít svoji společnost zaregistrovat k DPH, rádi to za Vás uděláme. Ke všem společnostem, které s námi založíte, Vám dáme k dispozici prestižní a jedinečnou adresu sídla společnosti Křižovnická 86/6, Praha 1, 110 00, která se nachází hned vedle Karlova mostu. Vaši novou obchodní společnost budete mít k dispozici do 10 pracovních dnů od dodání všech potřebných podkladů.

Prodej ready-made společností (s.r.o.)

Nemáte čas čekat na založení nové společnosti a potřebujete ihned právnickou osobu pro realizaci Vašich podnikatelských aktivit? Máme k dispozici širokou škálu již založených společností s ručeným omezeným, plátce i neplátce DPH, z kterých si můžete ihned vybrat. Garantujeme převedení Vámi vybrané společnosti na Vaše jméno do 24 hodin. Ke koupené společnosti Vám zdarma založíme jeden bankovní účet v místní bance. Zároveň zařídíme, aby jednatel a majitel byla ve Vámi koupené ready-made společnosti jedna a tatáž osoba. Prodáváme jak ready-made společnosti registrované k DPH, tak i ty dosud k dani z přidané hodnoty neregistrované. V každém případě, pokud si to budete přát, můžeme za Vás zařídit dodatečnou registraci k DPH u kupované ready-made společnosti. Ke každé ready-made společnosti, kterou si od nás koupíte, Vám zajistíme prestižní a unikátní adresu sídla společnosti Křižovnická 86/6, Praha 1, 110 00, která se nachází nedaleko Karlova mostu.

Založení organizačních složek (odštěpný závod, organizační složka společnosti)

Jsou Vaše podnikatelské aktivity především v zahraničí a nechcete kvůli zbytečně vysokým finančním nákladům zakládat s.r.o.? Právě pro Vás je vhodným řešením využití organizační složky zahraniční společnosti nebo odštěpného závodu. Jako levnější a efektivnější řešení Vám založení organizační složky zahraniční společnosti ušetří čas a peníze. Tuto službu Vám nabízíme se stejnými výhodami jako při zakládání nové obchodní společnosti (s.r.o.). Pro zahraniční klienty jsme tu k dispozici s legálním servisem, kdy budeme aktivně zastupovat klienty při komunikaci se státní správou a pomůžeme s řešením případných vyrozumění, která jim od úřadů přijdou. Protože je jediným úředním jazykem v České republice čeština, může být komunikace s českými úřady pro zahraniční klienty krkolomná. Díky naším službám však vše vyřídíte rychle a klient navíc ušetří peníze za tlumočníka.

Správa obchodních společností a asistence

Máte plné práce s předmětem vašeho podnikání a nechcete ztrácet čas s administrativou a každodenními rutinními záležitostmi? Jsme tu nejen pro to, abychom pomohli se založením společnosti, ale taky abychom Vám usnadnili celý proces Vašeho podnikání. Naše služby správy společností zahrnují legální, daňový a účetní servis, přebírání pošty a vyřizování komunikace s úřady. Máte důležité dokumenty, které potřebujete nechat zrevidovat právníky? Blíží se Vám lhůta pro daňové přiznání k DPH či dani z příjmu? Potřebujete zpracovat účetnictví mezd nebo připravit pracovní smlouvy? Pro všechny tyto případy jsme tu my, abychom Vám pomohli.

Poskytnutí sídla společnosti a virtuální a kanceláře

Ať už máte zavedenou společnost nebo ji teprve zakládáte, prestižní adresa sídla společnosti zvýší Vaši konkurenceschopnost. V naší nabídce najdete širokou škálu adres pro sídlo společnosti včetně luxusní adresy na Praze 1. Pro začínající nebo menší společnosti, které nechtějí zbytečně plýtvat finančními prostředky na pronájem kanceláří jsme připravili jedinečnou možnost pronájmu virtuálních kanceláří. K dispozici Vám budou kvalitně zařízené a moderní kanceláře, které využijete za účelem obchodních schůzek nebo v případě kontroly od úřadů. V každé budete mít i možnost tisku a skenování. Jednoduše vše jako v běžné kanceláři, ale za nižší cenu.